AUTOMARG motokola-kontakt AUTOMARG-reklamní-banner
Košík: 0 položek Úvodem Akce Motokola Doprava News O nás

Online translation:

MENU

Náhradní díly MEYLE-HD


Náhradní díly MEYLE-HD vydrží mnohem déle než jejich originální protějšky!

Náhradní díly MEYLE-HD jsou konstrukčně přepracované tak, aby vydržely mnohem déle než jejich originální protějšky. Řada HD (od slova Heavy Duty – vysoká odolnost) zahrnuje více než 560 položek navržených pro použití v tisíci různých modelů vozů. Příznakem „HD“ v čísle dílu můžete velice snadno identifikovat tyto díly v katalozích. Na těchto dílech je také výrazně vyznačené logo „HD“ a na jejich obalech je jakostní pečeť „HD-Quality“.

Pro vývoj HD dílů zkoumají naši inženýři v našem hlavním sídle v Hamburku náchylné díly na jejich slabá místa. Spolu s význačnými výzkumnými institucemi a partnery v oblasti technologií jsou pak vyvíjena řešení, která podstatně prodlužují životnost těchto dílů. Celkový systém vozidla nebo jeho částí není nikdy ovlivněn tímto řešením, komfort a funkcionalita jsou vždy plně zachovány - žádné kompromisy - pro zákazníky s nejvyššími požadavky! Ať už si zvolíte kterýkoli díl MEYLE, můžete si být jisti, že v naší společnosti Wulf Gaertner Autoparts AG je kvalita vždy na prvním místě.

Náš cíl je jednoznačný: Naše díly jsou lepší než originální náhradní díly.
Od roku 2002 je naším prvořadým úsilím vylepšování náhradních dílů podléhajícím opotřebení. Naši inženýři pracující v našem ústředí v Hamburku analyzují náhradní díly a vyvíjejí cíleně řešení, která zaručují dlouhodobou životnost a odpovídají nejvyšším požadavkům. Pod prémiovou značkou MEYLE-HD nabízí naše společnost optimalizované náhradní díly z naší vlastní produkce s vysokým standardem spolehlivosti a dlouhodobé životnosti. Veškeré díly MEYLE jsou podrobeny mnohonásobným jakostním kontrolám a jsou dostupné ve 120 zemích světa. Naši zákazníci se mohou spolehnout na naší vysoce sofistikovanou a spolehlivou logistiku, rychlý a kompetentní zákaznický servis.

Další výhoda: Jednotné standardy
Jednotné standardy pro zjednodušení oprav. Samotná dlouhá životnost našich dílů nám nestačí. Chceme podpořit servisy a autodílny tím, že jim ulehčíme a usnadníme manipulaci a montáž náhradních dílů. Díky standardizaci jednotlivých součástí a dílů jsme vyvinuli MEYLE-HD díly, u kterých není potřeba při jejich montáži používat drahé přípravky a nářadí. Díky této standardizaci a ujednocení technických řešení, například kulové čepy řízení se dají použít na různé axiální čepy.

Zpět na novinky

 FAQ  - nejčastěji kladené dotazy
Informace o motokolech
Nejprodávanější

Copyright © 2012-2021 AUTOMARG.CZ

Obchodní podmínky | Reklamační řád

Objednávky, dotazy: info (zavináč) automarg.cz

Created by AUTOMARG.CZ | SEO webu sledujíSEO nástroje.cz